Lokalita

BÝVAJTE V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE GALANTY


Projekt Parkhouse, to je moderné bývanie, v ktorom sa snúbi pokoj a zároveň všetko dôležité dianie. Bytový dom sa nachádza len pár minút chôdze od centra a námestia, na Hlavnej ulici pri kruhovom objazde, pričom je obklopený zeleňou a poskytuje príjemný výhľad na historický kaštieľ s parkom. Čerešničkou na torte je výborná dostupnosť obchvatu mesta, vďaka čomu nemusíte uviaznuť v zápchach a napojíte sa jednoducho na hlavné ťahy do Bratislavy či Trnavy. Počas hladkej premávky je hlavné mesto dostupné 40 minút jazdy autom a mesto Trnava 24 minút jazdy autom. Priamo okolo bytového domu vedie nová cyklotrasa.

Potraviny, materské školy, gymnázium, futbalové ihrisko a park sú do troch minút chôdze. Na dosah je aj amfiteáter, ktorý je v lete centrom kultúrnych akcií a slúži ako kino. Necelých tristo metrov od Parkhouse sa nachádza rímskokatolícky kostol. Asi do 5 minút chôdze od domu je nákupné stredisko a centrum s námestím.

MODERNÉ EKOLOGICKÉ BYTY V CENTRE GALANTY


To všetko za splnenia prísnych ekologických štandardov a s benefitom maximálnej úspory energií. Významným prvkom bytového domu je vegetačná – zelená strecha, ktorá sa podieľa na znížení nákladov na kúrenie a klimatizáciu vďaka jej chladiacemu efektu a zadržovaniu tepla v zime. Súčasne zabezpečuje okrem iného ochranu hydroizolácie, znižuje prašnosť a reguluje vlhkosť. Nemá teda len estetický a ekonomický význam, ale zároveň aj význam ekologický.

Bytový dom je napojený na teplovod. Samozrejmosťou je kvalitné zateplenie domu. Pre tieto dôvody aj bytový dom Parkhouse, rovnako ako iné naše stavby, disponuje energetickým certifikátom najvyššej triedy.